Koulut Lukiot Nuoriso

Riihimäen lukion penkkarirekkojen reitit ja aikataulut

Riihimäen lukion ja aikuslukion penkkarirekat kiertävät kaupungilla ja eri kouluilla torstaina 13.2 .
Penkkarirekat lähtevät lukiolta liikkeelle klo 11.40 ja ajavat kahta eri reittiä.

Reitti 1 Reitti 2
Lähtö koululta klo 11.40

11.50 Uramo kaikki rekat

12.05 Polari kaikki rekat

12.15 Hämeenkatu

12.25 Eteläinen

12.40 Herajoki

13.00 Lasitehtaan koulu

13.15 Harju kaikki rekat

13.30 Kara ja Peltosaari kaikki rekat

Paluu koululle

Lähtö koululta  klo 11.40

11.50 Uramo kaikki rekat

12.05 Polari kaikki rekat

12.20 Haapahuhta

12.35 Pohjoinen koulu

12.45 Hämeenkatu

13.00 Patastemäen tiilikoulu

13.15 Harju kaikki rekat

13.30 Kara ja Peltosaari kaikki rekat

Paluu koululle

 

 


,


OLIKO SISÄLLÖSTÄ APUA?

Kyllä 0 Ei 0 Kyllä 0 Ei 0

Kommentit on suljettu.