Yhteystiedot

Jukolan päiväkoti
Palojoentie 2
11130 Riihimäki
sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@riihimaki.fi

Sanna Lind
varhaiskasvatusyksikön johtaja
040 330 4517
sanna.lind@riihimaki.fi

Hanna Kokkonen
varhaiskasvatusyksikön varajohtaja
050 412 6367
hanna.kokkonen@riihimaki.fi

Lapsiryhmät

Kultanummi
050 564 5918
kultanummi@riihimaki.fi

Mansikkatöyräs
050 597 5356
mansikkatoyras@riihimaki.fi

Kanervakangas
040 330 4316
kanervakangas@riihimaki.fi

Kotoniittu
040 330 4314
kotoniittu@riihimaki.fi

Sammalkuusisto
050 560 2536
sammalkuusisto@riihimaki.fi

Kukkassaaristo
050 405 9680
kukkassaaristo@riihimaki.fi

 

Puhelinnumero klo 15.30 jälkeen kaikissa ryhmissä  040 330 4316

Ruokapalvelut
Palmia
Alue-esimies
Eija Nieminen
040 144 8202

Päiväkodissamme työskentelee yksi kokopäiväinen siistijä ja kiinteistöstä huolehtii Riihimäen kaupungin kiinteistönhuolto.


OLIKO SISÄLLÖSTÄ APUA?

Kyllä 5 Ei 0 Kyllä 5 Ei 0